Постулат
Це ще не є офіційний вступ до Згромадження, але радше час, коли людина може ближче познайомитися із Згромадженням, оцінити, чи їй підходить наш стиль життя та молитви, ще раз подумати про своє покликання. Постулат, триває від пари місяців до року. Зазвичай кандидати живуть окремою спільнотою разом з одним чи кількома салетинами, які допомагають їм у розпізнанні покликання.
Новіціат (послушництво)
Це вже є власне вступ до Згромадження. Триває один рік, протягом якого кандидати живуть у спільноті під керівництвом магістра новіціата. Цей час ще іноді називають „школою молитви”. Отже, новики присвячують себе молитві, а також поглиблено вивчають духовність, історію й традиції ордену, його конституції та постанови Генеральних конгрегацій. Під керівництвом магістра вони роблять духовні вправи. Крім того, до програми новіціату включені так звані „експерименти”: праця в лікарні, допомога бідним, навчання дітей, паломництво тощо. Після закінчення новіціату новик запрошується до перших обітів. Ці обіти чистоти, вбогості та послуху названі „першими” тому що вони є першим включенням до Згромадження, рішенням, яке ще має бути випробуваним. З ними молодий салетин починає період, що згодом приведе його до остаточного вступу до Згромадження – до останніх чи урочистих обітів.
Філософія
Зазвичай триває два роки. Протягом цього часу салетин, який тепер називається „схоластиком” (від латинського „schola” – „школа”) стає причетним до багатовікового доробку людської мудрості, що готує його до пізнання вищої, Божої мудрості.
Теологія (богослов’я)
Триває чотири роки. Метою є збагачення віри через глибоке пізнання Святого Письма, Традиції та науки Церкви. Після третього року богослов’я салетин приймає дияконське свячення, а через рік й пресвітерське. Тепер він є священиком. Деякі салетини продовжують навчання й стають докторами теології.