Ніч Чування у Санктуарій Ісуса Назарянського в Браїлові

6 серпня 2019 року Преображення Господнє як парафіяльний відпуст святкували у храмі Пресвятої Трійці (санктуарії Ісуса Назарянського) у Браїлові на Вінничині.

А о 5-й годині вечора в санктуарії розпочалося XVII Дієцезіальне нічне чування на тему «Це є Мій Син Олюблений», яке завершилося наступного дня о 6-й ранку обрядом помазання очей єлеєм на честь святого Каетана. Разом із місцевими вірянами та паломниками з інших парафій молився й ординарій Кам’янець-Подільський єпископ Леон Дубравський OFM.
Слово Боже і конференції скерував до нас о. Томаш Кшеміньский. Отець Томаш навів приклад, як він у 15 років пішов із батьками до театру. Спершу було цікаво, а потім — думав, коли вже той спектакль закінчиться. І не міг зрозуміти, чому на очах у жінки, яка сиділа поруч, були сльози. «Так і ми, — сказав він, — думаючи про святість, не можемо її зрозуміти через недосконалість нашої віри. І тут немає чого соромитись: якщо ми не можемо зрозуміти багато речей, то це означає, що наша віра, як і віра учнів Ісуса, повинна зростати, і вона має простір для зростання». «Нерідко, — продовжив священик, — ми повторюємо фразу про те, що Бог робить чудеса, але насправді не до кінця віримо в те, що Бог насправді все може, може знайти вихід із будь-якої ситуації, і намагаємося все вирішувати на власний розсуд, не питаючи про волю Бога. Коли ж ідеться про чудо — я показую молитовник одного з наших парафіян, який зупинив кулю снайпера»

Як і раніше, ніч чування включала в себе Хресну Дорогу. Цьогоріч змінився її маршрут: від храму вірні пройшли до каплиці, збудованої в іншій частині міста. Завершилася ніч чування помазанням «олією св.Каетана».
BRIL2-268-700x467 (1) DSC_0151 DSC_0233 DSC_0364 DSC_0373

 

 

/08/241611